Start arrow Artyku艂y arrow Wizyta w schronisku
Wizyta w schronisku Drukuj Email
28.11.2007.

Zgodnie z zapowiedzi膮, 21.listopada 2007 r. uczniowie naszej szko艂y wybrali si臋 do schroniska w Przyborówku. Zawie藕li 偶ywno艣膰 zgromadzon膮 podczas zbiórki darów dla bezdomnych zwierz膮t oraz puszki z karm膮, które zosta艂y kupione za pieni膮dze uzyskane w trakcie aukcji i loterii zabawek.

Wyjazd zorganizowa艂a p. Maria Tomkowiak. Brali w nim udzia艂 najbardziej zaanga偶owani uczniowie z klas IV i V oraz ca艂a klasa Ib z wychowawczyni膮 p. Violett膮 Rakowsk膮.

Dzieci przekaza艂y dary p. Wandzie Jerzyk, która z wielkim po艣wieceniem opiekuje si臋 zwierz臋tami w schronisku i czeka na kolejne dostawy.

Nasi czworono偶ni przyjaciele codziennie potrzebuj膮 bardzo du偶o karmy.

Apelujemy do wszystkich uczniów, aby w艂膮czyli si臋 do naszej akcji!

Zmieniony ( 06.12.2007. )