Start arrow Artyku艂y arrow DARY DLA SCHRONISKA
DARY DLA SCHRONISKA Drukuj Email
14.12.2008.

Podczas akcji "Pomagamy zwierz臋tom ze schroniska" uczniowie naszej szko艂y gromadzili suchy pokarm, puszki i ró偶nego rodzaju przedmioty, które zosta艂y sprzedane podczas aukcji i loterii fantowej. Za zarobione w ten sposób pieni膮dze uczniowie klasy V a - Mariusz Harajon i Filip Fry艣 z pomoc膮 pana wo藕nego Krzysztofa Kupki zakupili puszki dla psów i kotów.

W dniu 12 grudnia uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczyni膮 p. Agat膮 Szwedek, p. Katarzyn膮 Dobrych艂op oraz cz艂onkami grupy "Rado艣膰 pieska" zawie藕li zgromadzon膮 w szkole 偶ywno艣膰 dla zwierz膮t do schroniska w Przyborowie.

Zmieniony ( 24.06.2009. )