J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Artyku艂y arrow DARY DLA SCHRONISKA
DARY DLA SCHRONISKA Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
14.12.2008.

Image 

Podczas akcji "Pomagamy zwierz臋tom ze schroniska" uczniowie naszej szko艂y gromadzili suchy pokarm, puszki i ró偶nego rodzaju przedmioty, które zosta艂y sprzedane podczas aukcji i loterii fantowej. Za zarobione w ten sposób pieni膮dze uczniowie klasy V a - Mariusz Harajon i Filip Fry艣 z pomoc膮 pana wo藕nego Krzysztofa Kupki zakupili puszki dla psów i kotów.

Image

Image 

Image

 

W dniu 12 grudnia uczniowie klasy Ia wraz z wychowawczyni膮 p. Agat膮 Szwedek, p. Katarzyn膮 Dobrych艂op oraz cz艂onkami grupy "Rado艣膰 pieska" zawie藕li zgromadzon膮 w szkole 偶ywno艣膰 dla zwierz膮t do schroniska w Przyborowie.

 

 

Zmieniony ( 24.06.2009. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »