Start arrow Akcja 1 %
Akcja 1% dla szko艂y Drukuj Email
21.01.2007.

Informujemy o mo偶liwo艣ci przekazania 1 % od podatku z w艂asnego dochodu na rzecz naszej szko艂y.

Konto naszej szko艂y jest ju偶 aktywne! Nasz numer: 96132000220112202900151263

Teraz ju偶 tylko od Pani/Pana zale偶y wysoko艣膰 zgromadzonych na nim 艣rodków.

Zach臋camy nauczycieli, pracowników, rodziców, dziadków dzieci, sympatyków i przyjació艂 naszej szko艂y, aby przekazali nam swój 1 %.

S膮 to 艣rodki skarbu Pa艅stwa pochodz膮ce z mechanizmu 1 % dost臋pne tylko organizacjom po偶ytku publicznego (nie s膮 to pieni膮dze podatnika !!!). Poprzez partnerstwo ze Stowarzyszeniem "Przyjazna Szko艂a", dost臋pne b臋d膮 tak偶e dla naszej szko艂y.

W tym roku realizowany jest ogólnopolski projekt „Edukacja poprzez sztuk臋 filmow膮”, na któr膮 zarezerwowana b臋dzie cz臋艣膰 zebranej kwoty (1600 z艂). Zakupione zostan膮 pakiety edukacyjne ksi膮偶ek o tematyce filmowej, aparaty cyfrowe, kamery, oprogramowania, sprz臋t monta偶owy. Wszystkie za艣 艣rodki powy偶ej tej kwoty b臋d膮 mog艂y by膰 przeznaczone na realizacj臋 dowolnych potrzeb szko艂y zgodnie z regulaminem akcji.

Informacje na temat Akcji 1% i dzia艂ano艣ci Stowarzyszenia "Przyjazna Szko艂a" s膮 dost臋pne na stronie:  www.ps.org.pl

Wykorzystajmy szans臋 na zdobywanie dodatkowych funduszy i rozwój Szko艂y Podstawowej nr 2 w Szamotu艂ach!

Zmieniony ( 31.01.2007. )