Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Artykuły arrow Kolejna akcja grupy "RADOŚĆ PIESKA"
Kolejna akcja grupy "RADOŚĆ PIESKA" Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
15.05.2009.

Image 

Członkowie grupy "RADOŚĆ PIESKA": Monika Szymańska, Kamila Bralich, Martyna Herbatowicz, Martyna Biała Aleksandra spała - Kaniewska (na zdjęciu) i przede wszystkim jej założyciel Mariusz Harajon, zorganizowali kolejną aukcję i loterię fantową na rzecz zwierząt ze schroniska w Przyborowie. Tym razem zebrali niewiele ponad 43 zł. W loterii brali udział głównie uczniowie klas I - III. Starsi bardziej zaangażowali się w gromadzeniu fantów i w przygotowaniu programu artystycznego.

Szczęśliwi nabywcy losów z upragnionymi zabawkami:

Image

Image

Aby powiększyć tę kwotę, Mateusz Dodolski i Gracjan Perz wpadli na doskonały pomysł. Na odbywającą się tego samego dnia dyskotekę, przygotowali napoje i kruche ciasteczka, które sprzedawali podczas zabawy. Uzyskali w ten sposób ponad 56 zł.

Za zgromadzone wspólnie pieniądze Mariusz Harajon zakupił puszki z karmą i przekazał je wolontariuszce pracującej w schronisku - Sylwii Musiał (na zdjęciu wraz z opiekunką grupy "RADOŚĆ PIESKA" - p. Marią Tomkowiak).

 Image

 Sylwia otrzymała od organizatorów dyplom z podziękowaniem za wsparcie akcji uczniowskiej "POMAGAM ZWIERZĘTOM".

 

Imprezę uatrakcyjniły występy taneczne zespołu z klasy Va: Monika Szymańska, Kamila Bralich, Martyna Herbatowicz, Martyna Biała, Aleksandra Spała - Kaniewska. Grupę dziewcząt wspierali chłopcy popisami breakdance: Leszek Grzesiak, Dawid Olszanowski.

Image

Także szóstoklasiści zaprezentowali własny układ taneczny:

Image

Na zdjęciu: Marcjanna Nowak, Agnieszka Skrzypczak, Monika Stankowska, Karena Kroschel, Jagoda Maciejewska, Weronika Kawicka i Emin Zalewski.

 

Zmieniony ( 13.09.2009. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »