Start arrow Artykuły arrow Kolejna akcja grupy "RADOŚĆ PIESKA"
Kolejna akcja grupy "RADOŚĆ PIESKA" Drukuj Email
15.05.2009.

Członkowie grupy "RADOŚĆ PIESKA": Monika Szymańska, Kamila Bralich, Martyna Herbatowicz, Martyna Biała Aleksandra spała - Kaniewska (na zdjęciu) i przede wszystkim jej założyciel Mariusz Harajon, zorganizowali kolejną aukcję i loterię fantową na rzecz zwierząt ze schroniska w Przyborowie. Tym razem zebrali niewiele ponad 43 zł. W loterii brali udział głównie uczniowie klas I - III. Starsi bardziej zaangażowali się w gromadzeniu fantów i w przygotowaniu programu artystycznego.

Szczęśliwi nabywcy losów z upragnionymi zabawkami:

Za zgromadzone wspólnie pieniądze Mariusz Harajon zakupił puszki z karmą i przekazał je wolontariuszce pracującej w schronisku - Sylwii Musiał (na zdjęciu wraz z opiekunką grupy "RADOŚĆ PIESKA" - p. Marią Tomkowiak).

Sylwia otrzymała od organizatorów dyplom z podziękowaniem za wsparcie akcji uczniowskiej "POMAGAM ZWIERZĘTOM".

Imprezę uatrakcyjniły występy taneczne zespołu z klasy Va: Monika Szymańska, Kamila Bralich, Martyna Herbatowicz, Martyna Biała, Aleksandra Spała - Kaniewska. Grupę dziewcząt wspierali chłopcy popisami breakdance: Leszek Grzesiak, Dawid Olszanowski.

Także szóstoklasiści zaprezentowali własny układ taneczny:

Na zdjęciu: Marcjanna Nowak, Agnieszka Skrzypczak, Monika Stankowska, Karena Kroschel, Jagoda Maciejewska, Weronika Kawicka i Emin Zalewski.

Zmieniony ( 13.09.2009. )