J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Program SZKO艁A BEZ PRZEMOCY
Program SZKO艁A BEZ PRZEMOCY Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
13.09.2009.

 

 

 

Z przyjemno艣ci膮 informujemy, 偶e nasza szko艂a przyst膮pi艂a w roku szk. 2008/09 do ogólnopolskiej kampanii

SZKO艁A BEZ PRZEMOCY.

Podejmowane dzia艂ania zosta艂y zwie艅czone przyznaniem naszej szkole tego cennego tytu艂u.

 

Image 

 

Maj膮c na uwadze, 偶e wychowanie jest procesem, w którym wychowanek ma doj艣膰 do pe艂ni osobistego rozwoju poprzez: ukszta艂towanie prawego charakteru, budowanie poczucia odpowiedzialno艣ci za w艂asny rozwój i dobro wspólne, uznanie i przestrzeganie norm spo艂ecznych. Dlatego zale偶y nam, aby nasi uczniowie byli w pe艂ni przygotowani do 偶ycia i funkcjonowania w spo艂ecze艅stwie, w którym istnieje mnóstwo zagro偶e艅 maj膮cych wp艂yw na rozwój ich indywidualnej osobowo艣ci, aby posiedli umiej臋tno艣膰 samodzielnego, 艣wiadomego i w艂a艣ciwego wyboru zachowa艅.

 

            Program ten ma na celu propagowanie odpowiednich wzorców, ukazywanie przyk艂adów zachowa艅 w sytuacjach trudnych i wypracowanie w艂asnych modeli zachowa艅.

 

            Realizuj膮c powy偶szy program dzi臋kujemy Pa艅stwu za dotychczasow膮 pomoc w d膮偶eniu do zapewnienia dzieciom,  bezpiecze艅stwa oraz przygotowania ich do 艣wiadomego i w艂a艣ciwego funkcjonowania w spo艂ecze艅stwie.

 

Zobacz tak偶e: KODEKS SZKO艁Y BEZ PRZEMOCY

 

Zmieniony ( 23.09.2009. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »