Start arrow Taniec
Taniec Drukuj Email
21.01.2007.

KÓ艁KO TANECZNE

Od 2003 roku dzia艂a w naszej szkole kó艂ko taneczne, którym kierowa艂a do roku 2009 p. Violetta W艂odarczyk.

Obecnie uk艂ady taneczne powstaj膮 pod okiem p. Ewy Sikorskiej.

Dziewcz臋ta klas VI rozwijaj膮 swoje umiej臋tno艣ci i opracowuj膮 coraz to bardziej efektowne uk艂ady. 膯wicz膮 ró偶norodne rytmy i kroki. W repertuarze maj膮 zarówno taniec hip – hop, jak i wi膮zank臋 ta艅ców folklorystycznych z regionu szamotulskiego, któr膮 przygotowa艂y w ramach projektu „Poznajemy kultur臋 naszego regionu”. Swymi atrakcyjnymi wyst臋pami urozmaicaj膮 wiele uroczysto艣ci szkolnych i imprez 艣rodowiskowych, np. reprezentuj膮 szko艂臋 podczas prezentacji w ramach Dni Szamotu艂. Dziewcz臋ta i ich opiekunki zebra艂y szereg gratulacji i pozytywnych opinii dotycz膮cych wyst臋pów oraz tanecznego kunsztu.

Praca w kó艂ku tanecznym cieszy si臋 du偶ym powodzeniem, nie tylko w艣ród szóstoklasistek. Niemal ka偶da uczennica chce nale偶e膰 do zespo艂u. Niestety liczba cz艂onków jest ograniczona.

Zmieniony ( 08.09.2010. )