Start arrow Artyku艂y arrow Matematyka jej pasj膮 - DARIA DEMSKA
Matematyka jej pasj膮 - DARIA DEMSKA Drukuj Email
15.11.2010.

Do Klubu Pozytywnie Zakr臋conych przyjmujemy kolejn膮 osob臋. Jest to uczennica klasy IVb - Daria Demska.

Ju偶 od wczesnego dzieci艅stwa "kr臋ci艂o" j膮 rozwi膮zywanie zagadek i szarad matematycznych. Jej analityczny umys艂 z 艂atwo艣ci膮 potrafi upora膰 si臋 z zadaniami oznaczonymi gwiazdk膮. Logicznemu my艣leniu sprzyja trening, bowiem Daria codziennie rozwi膮zuje mas臋 zada艅 i 艂amig艂ówek. Sama te偶 wymy艣la dla swoich kole偶anek liczbowe kwadraty magiczne, krzy偶ówki i inne matematyczne zagadki.

Dzi臋ki swojej pasji Daria odnios艂a wielki sukces. W IX Gminnym Konkursie Matematycznym, który si臋 odby艂 w Szkole Podstawowej nr 1 zaj臋艂a I miejsce i tytu艂 najlepszej matematyczki w艣ród uczniów klas I- III z terenu gminy.

Oto trofea Darii zdobyte podczas konkursu oraz artyku艂 zamieszczony w Gazecie Szamotulskiej.

呕yczymy Darii, aby nadal rozwija艂a swoj膮 pasj臋 oraz podejmowa艂a kolejne wyzwania nie tylko w zakresie matematyki.

Wiemy, 偶e potrafi równie dobrze zaprezentowa膰 si臋 na scenie jako aktorka i recytatorka!

Zmieniony ( 16.11.2010. )