Start arrow Artykuły arrow Matematyka jej pasją - DARIA DEMSKA
Matematyka jej pasją - DARIA DEMSKA Drukuj Email
15.11.2010.

Do Klubu Pozytywnie Zakręconych przyjmujemy kolejną osobę. Jest to uczennica klasy IVb - Daria Demska.

Już od wczesnego dzieciństwa "kręciło" ją rozwiązywanie zagadek i szarad matematycznych. Jej analityczny umysł z łatwością potrafi uporać się z zadaniami oznaczonymi gwiazdką. Logicznemu myśleniu sprzyja trening, bowiem Daria codziennie rozwiązuje masę zadań i łamigłówek. Sama też wymyśla dla swoich koleżanek liczbowe kwadraty magiczne, krzyżówki i inne matematyczne zagadki.

Dzięki swojej pasji Daria odniosła wielki sukces. W IX Gminnym Konkursie Matematycznym, który się odbył w Szkole Podstawowej nr 1 zajęła I miejsce i tytuł najlepszej matematyczki wśród uczniów klas I- III z terenu gminy.

Oto trofea Darii zdobyte podczas konkursu oraz artykuł zamieszczony w Gazecie Szamotulskiej.

Życzymy Darii, aby nadal rozwijała swoją pasję oraz podejmowała kolejne wyzwania nie tylko w zakresie matematyki.

Wiemy, że potrafi równie dobrze zaprezentować się na scenie jako aktorka i recytatorka!

Zmieniony ( 16.11.2010. )