Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Artykuły arrow POMAGAMY ZWIERZĘTOM - aukcja i loteria fantowa
POMAGAMY ZWIERZĘTOM - aukcja i loteria fantowa Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
24.11.2010.

Image

Grupa Radość Pieska zorganizowała kolejną akcję na rzecz zwierząt. Przez ponad miesiąc uczniowie naszej szkoły przynosili suchą karmę, puszki, ryż, kaszę, makaron, suchy chleb a także kocyki i inne akcesoria, aby pomóc bezdomnym zwierzakom przetrwać zimę. W środę 24 listopada zgromadzone przez dzieci produkty zostały przekazane wolontariuszom z POGOTOWIA DLA ZWIERZĄT. 

 

Image

 

Na zdjęciu panie: Elżbieta Jaźwiecka, Katarzyna Kuźmicz, Sylwia Musiał, Honorata Byrdy oraz Maria Tomkowiak i uczniowie kl. VI, którzy pomogli paniom zanieść dary do samochodu.

 

Loteria fantowa i aukcja zabawek

W tym samym dniu w sali gimnastycznej naszej szkoły odbyła się loteria fantowa i aukcja zabawek. Dzieci kupowały losy w cenie 2 zł, za które mogły wybrać sobie jedną ze zgromadzonych ( m.in. przez ubiegłorocznych absolwentów) zabawek. Brały też udział w aukcji pluszowych misiów ufundowanych przez p. Hannę Durak oraz walentynkowego serca, które dostarczył Kamil Harajon. Do licytacji przystąpili niektórzy uczniowie, nauczyciele oraz p. dyrektor Ryszard Pajkert. Za zdobyte w ten sposób pieniądze zostanie zakupiona karma dla zwierząt z POGOTOWIA, które były przetrzymywane w nieludzkich warunkach i musiały być odebrane ich właścicielom.  

 

Akcję zorganizował lider grupy Radość Pieska - Mariusz Harajon pod kierunkiem p. Marii Tomkowiak. W imprezie uczestniczyli przede wszystkim uczniowie klas 0-III, ale także była spora grupa z klas  czwartych, piątej  i szóstych. Przybyli również przedstawiciele fundacji "ZWIERZĘTA i MY" - p. Katarzyna Kuźmicz - psycholog zwierzęcy oraz stale współpracująca z nami wolontariuszka Sylwia Musiał.

 

Dzieci z oddziału zerowego otrzymały ślicznego, pluszowego misia w nagrodę za wyjątkowe zaangażowanie w zbiórce pokarmu dla zwierząt i dostarczenie największej ilości karmy.

 

 Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

 

Zmieniony ( 25.11.2010. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »