J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Artyku艂y arrow POMAGAMY ZWIERZ臉TOM - aukcja i loteria fantowa
POMAGAMY ZWIERZ臉TOM - aukcja i loteria fantowa Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
24.11.2010.

Image

Grupa Rado艣膰 Pieska zorganizowa艂a kolejn膮 akcj臋 na rzecz zwierz膮t. Przez ponad miesi膮c uczniowie naszej szko艂y przynosili such膮 karm臋, puszki, ry偶, kasz臋, makaron, suchy chleb a tak偶e kocyki i inne akcesoria, aby pomóc bezdomnym zwierzakom przetrwa膰 zim臋. W 艣rod臋 24 listopada zgromadzone przez dzieci produkty zosta艂y przekazane wolontariuszom z POGOTOWIA DLA ZWIERZ膭T. 

 

Image

 

Na zdj臋ciu panie: El偶bieta Ja藕wiecka, Katarzyna Ku藕micz, Sylwia Musia艂, Honorata Byrdy oraz Maria Tomkowiak i uczniowie kl. VI, którzy pomogli paniom zanie艣膰 dary do samochodu.

 

Loteria fantowa i aukcja zabawek

W tym samym dniu w sali gimnastycznej naszej szko艂y odby艂a si臋 loteria fantowa i aukcja zabawek. Dzieci kupowa艂y losy w cenie 2 z艂, za które mog艂y wybra膰 sobie jedn膮 ze zgromadzonych ( m.in. przez ubieg艂orocznych absolwentów) zabawek. Bra艂y te偶 udzia艂 w aukcji pluszowych misiów ufundowanych przez p. Hann臋 Durak oraz walentynkowego serca, które dostarczy艂 Kamil Harajon. Do licytacji przyst膮pili niektórzy uczniowie, nauczyciele oraz p. dyrektor Ryszard Pajkert. Za zdobyte w ten sposób pieni膮dze zostanie zakupiona karma dla zwierz膮t z POGOTOWIA, które by艂y przetrzymywane w nieludzkich warunkach i musia艂y by膰 odebrane ich w艂a艣cicielom.  

 

Akcj臋 zorganizowa艂 lider grupy Rado艣膰 Pieska - Mariusz Harajon pod kierunkiem p. Marii Tomkowiak. W imprezie uczestniczyli przede wszystkim uczniowie klas 0-III, ale tak偶e by艂a spora grupa z klas  czwartych, pi膮tej  i szóstych. Przybyli równie偶 przedstawiciele fundacji "ZWIERZ臉TA i MY" - p. Katarzyna Ku藕micz - psycholog zwierz臋cy oraz stale wspó艂pracuj膮ca z nami wolontariuszka Sylwia Musia艂.

 

Dzieci z oddzia艂u zerowego otrzyma艂y 艣licznego, pluszowego misia w nagrod臋 za wyj膮tkowe zaanga偶owanie w zbiórce pokarmu dla zwierz膮t i dostarczenie najwi臋kszej ilo艣ci karmy.

 

 Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

Image

Image

 

Zmieniony ( 25.11.2010. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »