J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Artyku艂y arrow KLUB POZYTYWNIE ZAKR臉CONYCH
KLUB POZYTYWNIE ZAKR臉CONYCH Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
07.03.2011.

Do Klubu Pozytywnie Zakr臋conych wst膮pi艂a Wiktoria Budych - uczennica klasy IV a. Na zdj臋ciu jest razem ze siostr膮 Roksan膮, Zuzann膮 Fricz i Cevinem Corem. Co ich 艂膮czy? Maj膮 wspólne zainteresowania - kochaj膮 zwierz臋ta, opiekuj膮 si臋 nimi, a Wiktoria ma do tego wiele wiadomo艣ci na ich temat. W ubieg艂ym tygodniu podziwiali艣my male艅kiego chomika, którego Wiktoria przynios艂a do szko艂y.

 

Image

Image

 

 Pozytywnie Zakr臋cone dziewcz臋ta z klasy V: Julia Koz艂owska, Gosia Jasi艅ska, Sandra Bia艂y艅ska i Julia Stepczy艅ska z klasy IVa wpad艂y na zwariowany pomys艂, aby wykorzysta膰 plastikowe s艂omki do wykonania inicja艂u pana dyrektora. Kto ma sokoli wzrok, dostrze偶e zarys litery P.

 

Image

Image 

Zmieniony ( 08.03.2011. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »