Start arrow Artykuły arrow KLUB POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH
KLUB POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH Drukuj Email
07.03.2011.

Do Klubu Pozytywnie Zakręconych wstąpiła Wiktoria Budych - uczennica klasy IV a. Na zdjęciu jest razem ze siostrą Roksaną, Zuzanną Fricz i Cevinem Corem. Co ich łączy? Mają wspólne zainteresowania - kochają zwierzęta, opiekują się nimi, a Wiktoria ma do tego wiele wiadomości na ich temat. W ubiegłym tygodniu podziwialiśmy maleńkiego chomika, którego Wiktoria przyniosła do szkoły.

Pozytywnie Zakręcone dziewczęta z klasy V: Julia Kozłowska, Gosia Jasińska, Sandra Białyńska i Julia Stepczyńska z klasy IVa wpadły na zwariowany pomysł, aby wykorzystać plastikowe słomki do wykonania inicjału pana dyrektora. Kto ma sokoli wzrok, dostrzeże zarys litery P.

Zmieniony ( 08.03.2011. )