Start arrow Artyku艂y arrow KLUB POZYTYWNIE ZAKR臉CONYCH - Sebastian Polus
KLUB POZYTYWNIE ZAKR臉CONYCH - Sebastian Polus Drukuj Email
07.06.2011.

Sebastian Polus wst膮pi艂 do Klubu Pozytywnie Zakr臋conych ju偶 na pocz膮tku roku szkolnego. Poproszony o kilka s艂ów na temat swoich artystycznych pasji, uchyli艂 r膮bka tajemnicy. Oto, co powiedzia艂:

Nazywam si臋 Sebastian Polus, chodz臋 do klasy Va w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotu艂ach. Moj膮 pasj膮 jest muzyka i gra na gitarze. Przygod臋 z gitar膮 zacz膮艂em w wieku 8 lat. 膯wicz臋 systematycznie godzin臋 dziennie. Ucz臋szczam do I klasy Szko艂y Muzycznej. Koncertowa艂em w szkolnej 艣wietlicy, na zako艅czeniu roku szkolnego i w Ostrorogu. Moim ulubionym rodzajem muzyki jest Heavy Metal. Wzoruj臋 si臋 na artystach takich jak: Megadeth, Metallica i Diamond Head. Sam próbuj臋 komponowa膰 w tym stylu. Zach臋cam wszystkich do grania na gitarze, poniewa偶 jest to instrument pi臋kny i wszechstronny.

Utwory, których warto pos艂ucha膰:

Metallica: "Master of Puppets" i "Orion"; Megadeth: "Killing Is My Business… and Business Is Good", "Peace sells"; Diamond Head: "Am’I  Evil".

呕yczymy Sebastianowi, aby nadal rozwija艂 swoj膮 pasj臋 - coraz lepiej gra艂 na gitarze, komponowa艂 w艂asne utwory i 偶eby nigdy nie rezygnowa艂 z twórczego 偶ycia. Niech muzyka dodaje mu skrzyde艂!!!

Zmieniony ( 08.06.2011. )