Start arrow Artykuły arrow KLUB POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH - Sebastian Polus
KLUB POZYTYWNIE ZAKRĘCONYCH - Sebastian Polus Drukuj Email
07.06.2011.

Sebastian Polus wstąpił do Klubu Pozytywnie Zakręconych już na początku roku szkolnego. Poproszony o kilka słów na temat swoich artystycznych pasji, uchylił rąbka tajemnicy. Oto, co powiedział:

Nazywam się Sebastian Polus, chodzę do klasy Va w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotułach. Moją pasją jest muzyka i gra na gitarze. Przygodę z gitarą zacząłem w wieku 8 lat. Ćwiczę systematycznie godzinę dziennie. Uczęszczam do I klasy Szkoły Muzycznej. Koncertowałem w szkolnej świetlicy, na zakończeniu roku szkolnego i w Ostrorogu. Moim ulubionym rodzajem muzyki jest Heavy Metal. Wzoruję się na artystach takich jak: Megadeth, Metallica i Diamond Head. Sam próbuję komponować w tym stylu. Zachęcam wszystkich do grania na gitarze, ponieważ jest to instrument piękny i wszechstronny.

Utwory, których warto posłuchać:

Metallica: "Master of Puppets" i "Orion"; Megadeth: "Killing Is My Business… and Business Is Good", "Peace sells"; Diamond Head: "Am’I  Evil".

Życzymy Sebastianowi, aby nadal rozwijał swoją pasję - coraz lepiej grał na gitarze, komponował własne utwory i żeby nigdy nie rezygnował z twórczego życia. Niech muzyka dodaje mu skrzydeł!!!

Zmieniony ( 08.06.2011. )