J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Wa偶ne daty
I Turniej Szachowy w S艂opanowie Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
10.09.2011.

W dniu 28. 08. 2011 odby艂 si臋 I Turniej Szachowy zorganizowany przez opiekunk臋 grupy Skoczki S艂opanowo p. Ew臋 Sikorsk膮. W turnieju doskonale zaprezentowali si臋 uczniowie naszej szko艂y: Ma艂gorzata Jasi艅ska, Sergiusz Szymczak, Daria Demska i Jaros艂aw Demski. Dwójka zdoby艂a V kategori臋 szachow膮, a rodze艅stwo Daria i Jarek otrzymali wyró偶nienie za debiut. Gratulujemy i 偶yczymy sukcesów!

Image

Na zdj臋ciu Daria Demska z kl. Vb i Jarek Demski z kl. IIb
Zmieniony ( 10.09.2011. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »