Start arrow Artykuły arrow RADOŚĆ PIESKA dla zwierząt ze schroniska
RADOŚĆ PIESKA dla zwierząt ze schroniska Drukuj Email
20.12.2012.

Grupa RADOŚĆ PIESKA działająca przy SP2 w Szamotułach zorganizowała kolejną akcję na rzecz bezdomnych zwierząt. Od października gromadzono żywność i inne rzeczy potrzebne w schronisku. W akcji najbardziej zaangażowała się Joasia Cieślińska z kl. VIa, która przyniosła dwa duże dziesięciokilogramowe worki suchej karmy oraz materiały do ocieplania bud. Na zakup karmy przeznaczono także kwotę 60 zł. - dochód z październikowej dyskoteki prowadzonej przez Mariusza Harajona. Zgromadzone przez dzieci dary, w tym również drewnianą budę wykonaną przez dziadka jednego z uczniów, przekazaliśmy 20 grudnia na ręce wolontariuszki Magdaleny Spychały, która jeszcze tego samego dnia zawiozła je do schroniska w Przyborówku.

Cieszymy się, że mogliśmy choć w taki sposób wesprzeć działania wolontariuszy na rzecz zwierząt.

Zmieniony ( 27.12.2012. )