Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Artykuły arrow RADOŚĆ PIESKA dla zwierząt ze schroniska
RADOŚĆ PIESKA dla zwierząt ze schroniska Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
20.12.2012.

Image 

Grupa RADOŚĆ PIESKA działająca przy SP2 w Szamotułach zorganizowała kolejną akcję na rzecz bezdomnych zwierząt. Od października gromadzono żywność i inne rzeczy potrzebne w schronisku. W akcji najbardziej zaangażowała się Joasia Cieślińska z kl. VIa, która przyniosła dwa duże dziesięciokilogramowe worki suchej karmy oraz materiały do ocieplania bud. Na zakup karmy przeznaczono także kwotę 60 zł. - dochód z październikowej dyskoteki prowadzonej przez Mariusza Harajona. Zgromadzone przez dzieci dary, w tym również drewnianą budę wykonaną przez dziadka jednego z uczniów, przekazaliśmy 20 grudnia na ręce wolontariuszki Magdaleny Spychały, która jeszcze tego samego dnia zawiozła je do schroniska w Przyborówku.

Cieszymy się, że mogliśmy choć w taki sposób wesprzeć działania wolontariuszy na rzecz zwierząt.

Image

Zmieniony ( 27.12.2012. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »