Start arrow Szkolne czasopisma
Nowe szkolne czasopismo "Koszałkowe Wieści" Drukuj Email
06.03.2007.

Koszałek - OpałekW naszej szkole rozpoczęło działalność nowe uczniowskie czasopismo o nazwie "Koszałkowe Wieści". Jest to organ prasowy zespołu teatralnego Koszałki - Opałki. Inicjatywa wyszła od uczniów. Pomysłodawcą i redaktorem naczelnym jest Mariusz Harajon z klasy IV a. Razem ze swoimi kolegami: Filipem Frysiem i Krystianem Małyszką  tworzą pierwszy numer. Znajdą się w nim artykuły dotyczące działalności zespołu oraz jego osiągnięć, będzie można obejrzeć zdjęcia i przeczytać wywiad z Panem Dyrektorem i Panią Marią Tomkowiak - opiekunką zespołu Koszałki - Opałki. Mariusz przeprowadził też sondę wśród uczniów, aby się zorientować, czy  teatr ma dużą popularność. Zapraszamy do lektury!

Oto nowa gazeta "Koszałkowe Wieści" w formie prezentacji multimedialnej (kliknij TUTAJ)

Zmieniony ( 28.10.2007. )