Start arrow Artykuły arrow Radość Pieska dla schroniska
Radość Pieska dla schroniska Drukuj Email
21.03.2013.

Dzieci z Grupy Radość Pieska przeprowadziły kolejną akcję na rzecz schroniska dla zwierząt w Przyborówku.

Podczas dyskoteki walentynkowej, która odbyła się w dniu 12 lutego, sprzedawane były bilety wstępu, woda mineralna oraz wykonane samodzielnie przez uczennice kl. VIb: Karolinę Konieczną i Adriannę Dobrychłop bransoletki.
W zorganizowanym w świetlicy szkolnej sklepiku dzieci mogły kupić sobie za symboliczną kwotę zabawki. Starania grupy Radość Pieska wsparła również pani Anna Piórkowska, przekazując na schronisko 100zł. Uzyskany w ten sposób dochód wyniósł 222 zł. i przeznaczony został na zakup suchej karmy, puszek. Zgromadziliśmy także kilka ręczników, koce i kołdry do ocieplania bud. We wtorek 19 marca przyjechała do szkoły wolontariuszka Magdalena Spychała i zabrała nasze dary do schroniska. Takie akcje odbywają się w SP2 co dwa - trzy miesiące. Już zaczęliśmy kolejną zbiórkę dla zwierzaków.
(Fot. Ryszard Pajkert)

Zmieniony ( 27.03.2013. )