Start arrow Bibioteka
NASZA SZKOLNA BIBLIOTEKA DOBRE MIEJSCE DLA CZ艁OWIEKA Drukuj Email
Wpisa艂: Ewelina Budych
16.09.2013.

Biblioteka szkolna zaprasza wszystkich uczniów naszej szko艂y do korzystania ze swoich zbiorów na miejscu czy te偶 wypo偶yczania ksi膮偶ek do domu.

Biblioteka sk艂ada si臋 z jednego pomieszczenia: wypo偶yczalni po艂膮czonej z czytelni膮. Korzystaj膮 z niej wszyscy uczniowie naszej szko艂y, nauczyciele, pracownicy oraz rodzice. Ksi臋gozbiór sk艂ada si臋 z literatury pi臋knej (g艂ównie lektury z j臋zyka polskiego), ksi膮偶ek popularno-naukowych, s艂owników, encyklopedii i albumów. Zbiory biblioteki sukcesywnie powi臋kszaj膮 si臋 poprzez zakup nowych pozycji oraz otrzymywane dary.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom i wymaganiom czytelników rozwijaj膮c i zaspakajaj膮c ich potrzeby czytelnicze i informacyjne. Aktywnie uczestniczymy w kreowaniu 偶ycia szko艂y organizuj膮c:

- wystawki ksi膮偶ek, prac konkursowych uczniów, kiermasze ksi膮偶ek

- konkursy czytelnicze, recytatorskie

- imprezy biblioteczne (Dzie艅 G艂o艣nego Czytania, 艢wi臋to Pluszowego Misia, Akcja Ca艂a Polska  Czyta Dzieciom, Pasowanie na czytelnika, spotkania z ksi膮偶k膮 ).

- BIBLIOTEKARZ

EWELINA BUDYCH

Biblioteka szkolna czynna jest codziennie, godziny dostosowane s膮 do potrzeb uczniów.

PONIEDZIA艁EK:      7.45 -   10.45

WTOREK:                  12.05 –  15.05

艢RODA:                       7.45 -  10.45

CZWARTEK:             12.05 – 15.05