J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Gabinet logopedyczny
Nowy gabinet logopedyczny i terapii pedagogicznej Drukuj Email
Wpisa艂: Violetta Rakowska   
15.10.2013.

Image 

W naszej szkole dzia艂a od wrze艣nia gabinet logopedyczny i terapii pedagogicznej. Odbywaj膮 si臋 tam zaj臋cia korekcyjno - kompensacyjne dla uczniów klas. I - III maj膮cych trudno艣ci w nauce oraz wspomagaj膮ce rozwój dzieci z zaburzeniami rozwojowymi. Gabinet zosta艂 wyposa偶ony w niezb臋dne pomoce do zaj臋膰 korekcyjno - kompensacyjnych i logopedycznych.  Zapewnia odpowiednie warunki do pracy z dzie膰mi, których stan zdrowia uniemo偶liwia realizacj臋 obowi膮zku szkolnego w systemie klasowo - lekcyjnym.

 

Zmieniony ( 17.10.2013. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »