Start arrow Pisz膮 o nas
Liryczne Nastroje - Szkolny Konkurs Recytatorski Drukuj Email
27.10.2013.

21 pa藕dziernika 2013 roku w Szkole Podstawowej nr 2 w Szamotu艂ach odby艂 si臋 Szkolny Konkurs Recytatorski LIRYCZNE NASTROJE dla uczniów klas 4 - 6. Wzi臋艂o w nim udzia艂 dwunastu uczestników. Zaprezentowali wybrane wiersze najpi臋kniej jak umieli.

Jury w sk艂adzie: Dyrektor SP2 Ma艂gorzata Jagie艂艂owicz oraz nauczyciele poloni艣ci: Hanna Durak i Maria Tomkowiak oceni艂o wyst臋py uczniów oraz przyzna艂o nagrody i wyró偶nienia:

miejsce I: Julia Majchrzak

miejsce II: Miko艂aj Juszczak i Aleksandra Cygan

miejsce III: Zuzanna Dukat i Wiktoria Zieli艅ska

wyró偶nienie: Sergiusz Szymczak i Oliwia Dolata

Dyplomy wraz z nagrodami ufundowanymi przez Rad臋 Rodziców SP2 zostan膮 wr臋czone podczas uroczystego apelu z okazji 艢wi臋ta Niepodleg艂o艣ci.

Laureaci, którym przyznano miejsca I - III zostali wytypowani do reprezentowania szko艂y w Artystycznych Spotkaniach Recytatorów. Konkurs odby艂 si臋 w dniu 23 pa藕dziernika w Szamotulskim O艣rodku Kultury. Najlepiej swój wiersz zaprezentowa艂a Zuzanna Dukat i otrzyma艂a Nagrod臋 Pedagogiczn膮. Gratulujemy Zuzi, a wszystkim naszym reprezentantom 偶yczymy udanych wyst臋pów w kolejnych konkursach recytatorskich.
Zmieniony ( 27.10.2013. )