Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Jasełka w Kolegiacie
Jasełka w Kolegiacie Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
22.12.2013.

Image 

Jasełkowy występ uczniów klasy IIa oraz chórku z klasy IIb przygotowany pod kierunkiem Katarzyny Dobrychłop przy współpracy z Renatą Paczkowską, poruszył serca widzów, którzy przybyli 20-tego grudnia 2013 r. do Kolegiaty Szamotulskiej. Zgromadzili się tam uczniowie SP2 oraz ich rodzice, by wziąć udział w Adwentowej Mszy Rekolekcyjnej. Prezentujemy zdjęcia z tego niezwykłego misterium.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

(Fot. Robert Kalisz)

Zmieniony ( 21.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »