J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Jase艂ka w Kolegiacie
Jase艂ka w Kolegiacie Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
22.12.2013.

Image 

Jase艂kowy wyst臋p uczniów klasy IIa oraz chórku z klasy IIb przygotowany pod kierunkiem Katarzyny Dobrych艂op przy wspó艂pracy z Renat膮 Paczkowsk膮, poruszy艂 serca widzów, którzy przybyli 20-tego grudnia 2013 r. do Kolegiaty Szamotulskiej. Zgromadzili si臋 tam uczniowie SP2 oraz ich rodzice, by wzi膮膰 udzia艂 w Adwentowej Mszy Rekolekcyjnej. Prezentujemy zdj臋cia z tego niezwyk艂ego misterium.

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image 

(Fot. Robert Kalisz)

Zmieniony ( 21.01.2014. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »