Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Wyprawa na lodowisko
Wyprawa na lodowisko Drukuj Email
21.01.2014.

Uczniowie klas IV - VI mieli nie lada okazj臋, by nauczy膰 si臋 je藕dzi膰 na 艂y偶wach. W dniu 13-go stycznia 2014 r. pod opiek膮 nauczycieli: Adrianny Kiony, Marii Tomkowiak, Eweliny Budych i Violetty Rakowskiej 60-osobowa grupa trenowa艂a krok podstawowy jazdy figurowej.

Niektórzy, bardziej do艣wiadczeni 艂y偶wiarze, próbowali swych si艂 w przek艂adance i przeró偶nych akrobacjach. Starali si臋 nawet kr臋ci膰 piruety. Cho膰 upadków nie brakowa艂o, to kontuzji na szcz臋艣cie nikt si臋 nie nabawi艂. W drodze powrotnej - oczywi艣cie wizyta w restauracji Mc'Donalds - tradycyjny punkt programu ka偶dej wycieczki.
Wyjazd do Tarnowa Podgórnego dostarczy艂 wszystkim samych pozytywnych wra偶e艅 i mnóstwo rado艣ci. Cho膰 lodu na ulicach teraz dostatek, to na prawdziwe lodowisko wielu by ch臋tnie jeszcze raz pojecha艂o.
Maria Tomkowiak

(Fot. Magdalena Przybylak)
Zmieniony ( 22.01.2014. )