J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Wyprawa na lodowisko
Wyprawa na lodowisko Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
21.01.2014.

Image 

Uczniowie klas IV - VI mieli nie lada okazj臋, by nauczy膰 si臋 je藕dzi膰 na 艂y偶wach. W dniu 13-go stycznia 2014 r. pod opiek膮 nauczycieli: Adrianny Kiony, Marii Tomkowiak, Eweliny Budych i Violetty Rakowskiej 60-osobowa grupa trenowa艂a krok podstawowy jazdy figurowej.

Niektórzy, bardziej do艣wiadczeni 艂y偶wiarze, próbowali swych si艂 w przek艂adance i przeró偶nych akrobacjach. Starali si臋 nawet kr臋ci膰 piruety. Cho膰 upadków nie brakowa艂o, to kontuzji na szcz臋艣cie nikt si臋 nie nabawi艂. W drodze powrotnej - oczywi艣cie wizyta w restauracji Mc'Donalds - tradycyjny punkt programu ka偶dej wycieczki.
Wyjazd do Tarnowa Podgórnego dostarczy艂 wszystkim samych pozytywnych wra偶e艅 i mnóstwo rado艣ci. Cho膰 lodu na ulicach teraz dostatek, to na prawdziwe lodowisko wielu by ch臋tnie jeszcze raz pojecha艂o.
Maria Tomkowiak
 
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image 
Image
(Fot. Magdalena Przybylak)
Zmieniony ( 22.01.2014. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »