Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Tablica interaktywna dla Dwójki
Tablica interaktywna dla Dwójki Drukuj Email
22.01.2014.

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach prowadzi szeroką działalność na rzecz rozwoju szkoły i jej uczniów. Jedną z takich inicjatyw jest organizowanie karnawałowych zabaw charytatywnych. Ich celem jest pozyskanie funduszu na „Pomoc szkole” i doposażenie sal lekcyjnych w pomoce dydaktyczne umożliwiające prowadzenie lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych środków multimedialnych.

Pierwsza zabawa odbyła się w dniu 18.01.2014 r. Inicjatywa Rady Rodziców spotkała się ze zrozumieniem i dużym odzewem lokalnego środowiska. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na zakup pierwszej tablicy interaktywnej.

Składamy serdeczne podziękowanie za dotychczasowe wsparcie Sprzymierzeńcom Szkoły Podstawowej nr 2
Lista Sponsorów w roku szkolnym 2013 - 14  (Zobacz)

Każda pomoc, zarówno rzeczowa jak i finansowa, jest dla uczniów, rodziców i pracowników SP2 bardzo cenna. Zachęcamy instytucje, zakłady pracy i osoby prywatne by włączały się do kolejnych akcji organizowanych na rzecz najstarszej z szamotulskich szkół.

Nr konta Rady Rodziców SP2 „POMOC SZKOLE”: 73 9072 0002 0400 4330 2000 0001

Przewodniczący Rady Rodziców SP2
Dariusz Szymaś

Zmieniony ( 22.01.2014. )