Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Tablica interaktywna dla Dwójki
Tablica interaktywna dla Dwójki Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
22.01.2014.

Image

Rada Rodziców Szkoły Podstawowej nr 2 w Szamotułach prowadzi szeroką działalność na rzecz rozwoju szkoły i jej uczniów. Jedną z takich inicjatyw jest organizowanie karnawałowych zabaw charytatywnych. Ich celem jest pozyskanie funduszu na „Pomoc szkole” i doposażenie sal lekcyjnych w pomoce dydaktyczne umożliwiające prowadzenie lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych środków multimedialnych.

Pierwsza zabawa odbyła się w dniu 18.01.2014 r. Inicjatywa Rady Rodziców spotkała się ze zrozumieniem i dużym odzewem lokalnego środowiska. Zgromadzone środki zostaną przeznaczone na zakup pierwszej tablicy interaktywnej.


Składamy serdeczne podziękowanie za dotychczasowe wsparcie Sprzymierzeńcom Szkoły Podstawowej nr 2
Lista Sponsorów w roku szkolnym 2013 - 14  (Zobacz)

Każda pomoc, zarówno rzeczowa jak i finansowa, jest dla uczniów, rodziców i pracowników SP2 bardzo cenna. Zachęcamy instytucje, zakłady pracy i osoby prywatne by włączały się do kolejnych akcji organizowanych na rzecz najstarszej z szamotulskich szkół.

Nr konta Rady Rodziców SP2 „POMOC SZKOLE”: 73 9072 0002 0400 4330 2000 0001

 

 

Przewodniczący Rady Rodziców SP2
Dariusz Szymaś

 

Zmieniony ( 22.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »