J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Tablica interaktywna dla Dw贸jki
Tablica interaktywna dla Dw贸jki Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
22.01.2014.

Image

Rada Rodziców Szko艂y Podstawowej nr 2 w Szamotu艂ach prowadzi szerok膮 dzia艂alno艣膰 na rzecz rozwoju szko艂y i jej uczniów. Jedn膮 z takich inicjatyw jest organizowanie karnawa艂owych zabaw charytatywnych. Ich celem jest pozyskanie funduszu na „Pomoc szkole” i doposa偶enie sal lekcyjnych w pomoce dydaktyczne umo偶liwiaj膮ce prowadzenie lekcji z wykorzystaniem nowoczesnych 艣rodków multimedialnych.

Pierwsza zabawa odby艂a si臋 w dniu 18.01.2014 r. Inicjatywa Rady Rodziców spotka艂a si臋 ze zrozumieniem i du偶ym odzewem lokalnego 艣rodowiska. Zgromadzone 艣rodki zostan膮 przeznaczone na zakup pierwszej tablicy interaktywnej.


Sk艂adamy serdeczne podzi臋kowanie za dotychczasowe wsparcie Sprzymierze艅com Szko艂y Podstawowej nr 2
Lista Sponsorów w roku szkolnym 2013 - 14  (Zobacz)

Ka偶da pomoc, zarówno rzeczowa jak i finansowa, jest dla uczniów, rodziców i pracowników SP2 bardzo cenna. Zach臋camy instytucje, zak艂ady pracy i osoby prywatne by w艂膮cza艂y si臋 do kolejnych akcji organizowanych na rzecz najstarszej z szamotulskich szkó艂.

Nr konta Rady Rodziców SP2 „POMOC SZKOLE”: 73 9072 0002 0400 4330 2000 0001

 

 

Przewodnicz膮cy Rady Rodziców SP2
Dariusz Szyma艣

 

Zmieniony ( 22.01.2014. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »