J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow AKTUALNO艢CI arrow POCZTA WALENTYNKOWA
POCZTA WALENTYNKOWA Drukuj Email
Wpisa艂: Ewelina Budych   
22.01.2014.
Image 
Zbli偶aj膮 si臋 WALENTYNKI, które w tym roku przypadaj膮 podczas ferii zimowych, dlatego ju偶 teraz Wam o tym przypominamy. W naszej szkole uczennice kl. IV b (Julia i Zuzanna) b臋d膮 rozdawa艂y walentynki w poniedzia艂ek 17-tego lutego.
Skrzynki pocztowe (walentynkowe pude艂eczka), do których mo偶na wrzuca膰 kartki dla swoich sympatii, zosta艂y rozstawione w bibliotece szkolnej i 艣wietlicy. Zach臋camy, by艣cie pisali mi艂e li艣ciki, ale nie koniecznie trzeba je podpisywa膰. Wa偶ne, by serduszko by艂o odpowiednio zaadresowane. Nale偶y poda膰 imi臋, nazwisko oraz klas臋. Mi艂ej zabawy! E. Budych
Zmieniony ( 22.01.2014. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »