J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Dzie艅 Babci i Dziadka klasy IIa i b
Dzie艅 Babci i Dziadka klasy IIa i b Drukuj Email
Wpisa艂: Katarzyna Dobrych艂op   
23.01.2014.

Image

"Wnuczki to skarb dla dziadków,
ale te偶 wnukom i wnuczkom babcia oraz dziadek
s膮 wielce drodzy. Pami臋tajmy o sobie nawzajem!"

Mimo siarczystego mrozu 22 stycznia w Szkole Podstawowej nr 2 by艂 najcieplejszym dniem w roku, bo w艂a艣nie tego dnia obchodzili艣my 艣wi臋to kochanych Bab膰 i Dziadków. To wyj膮tkowy dzie艅 pe艂en wzrusze艅, rado艣ci i serdecznych 偶ycze艅.

To 艣wi臋to ma w naszej szkole ju偶 d艂ug膮 tradycj臋 i wiele z zaproszonych osób, by艂o u nas po raz kolejny go艣膰mi na takiej uroczysto艣ci. Liczne grono przyby艂o na wyst臋p przygotowany przez uczniów z klasy IIa i IIb.
 
Zgromadzonych powita艂a Marta Suterska, nast臋pnie dzieci przedstawi艂y pi臋kny program artystyczny nawi膮zuj膮cy jeszcze do nastroju minionych 艣wi膮t oraz wzruszaj膮ce wiersze i piosenki. Go艣cie gromkimi brawami i s艂odkimi upominkami nagrodzili ma艂ych artystów. Dzieci tak偶e przygotowa艂y niespodzianki dla ukochanych bab膰 i dziadków, a Ci ze wzruszeniem u艣ciskali wnucz臋ta. Po cz臋艣ci artystycznej wszyscy przeszli do sali obok na kaw臋 i pocz臋stunek przygotowany przez rodziców, którzy z du偶ym zaanga偶owaniem w艂膮czyli si臋 w organizacj臋 imprezy.
 
Uroczysto艣膰 min臋艂a w ciep艂ej, serdecznej atmosferze. Szcz臋艣liwi dziadkowie niech臋tnie opuszczali go艣cinne mury szko艂y.
Katarzyna Dobrych艂op
Image 
Zmieniony ( 24.01.2014. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »