Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Strażacy uczą bezpieczeństwa na śniegu i lodzie
Strażacy uczą bezpieczeństwa na śniegu i lodzie Drukuj Email
Wpisał: Agata Szwedek   
24.01.2014.

 

23 stycznia dzieci przedszkolne i klas początkowych udały się do Parku Zamkowskiego. Czekali tam na nie strażacy, którzy przygotowali dla maluchów lekcję pokazową na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych. Strażacy pokazali, jak należy zachować się w różnych niebezpiecznych sytuacjach na lodzie. Taka lekcja była bardzo potrzebna, bo przecież mamy zimę i ferie zimowe tuż, tuż. Serdecznie dziękujemy!


Zmieniony ( 24.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »