Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Dzień Babci i Dziadka u zerówczaków
Dzień Babci i Dziadka u zerówczaków Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
24.01.2014.

Image 

Dla babć i dziadków nadszedł gorący okres. Wnuczęta doskonale pamiętają o ich święcie i przygotowały razem z wychowawczyniami klasy "O"A i "O"B niespodzianki: laurki, wierszyki, piosenki, układy taneczne, a nawet  królewskie korony - wszytko po to, by wyrazić głęboką wdzięczność za miłość i trud, jaki wkładają w wychowanie swych pociech. 

 

Dzieci z kl. "O"A zaprosiły babcie i dziadków 23 stycznia. Natomiast kl. "O"B zorganizowała spotkanie 24 stycznia. Obie klasy pod kierunkiem wychowawczyń zaprezentowały wspaniałe programy artystyczne i obdarowały swych gości upominkami. Szczególne wrażenie zrobiły na wszystkich kolorowe korony, którymi maluchy udekorowały skronie kochanych babć i dziadków.

 

W spotkaniach uczestniczyła pani dyrektor Małgorzata Jagiełłowicz. Życzyła zarówno babciom, dziadkom jak i wnuczętom jak najwięcej miłych, wspólnie spędzanych chwil, ciekawych rozmów, zabaw, wzajemnego szacunku i zrozumienia. 

Maria Tomkowiak

 

Dziś prezentujemy fotografie ze spotkania klasy "O"A. Wkrótce również ukażą się zdjęcia klasy "O"B.

 

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image

Image
 
Zmieniony ( 31.01.2014. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »