Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Sukces Zosi Knapczyk w KONKURSIE RECYTATORSKIM - "Wiersze Doroty Gellner"
Sukces Zosi Knapczyk w KONKURSIE RECYTATORSKIM - "Wiersze Doroty Gellner" Drukuj Email
Wpisa艂: Agata Szwedek
24.01.2014.

23 stycznia w Spó艂dzielni Mieszkaniowej odby艂 si臋 konkurs recytatorski pt. "Wiersze Doroty Gellner". Nasz膮 szko艂臋 reprezentowa艂y uczennice z klas m艂odszych: Marta Suterska kl. II B, Zosia Knapczyk kl. III A i Paulina Bartosz kl. III B. Konkurencja by艂a du偶a i poziom bardzo wysoki. Sukces odnios艂a Zosia Knapczyk, zdobywaj膮c wyró偶nienie. Serdecznie gratulujemy i 偶yczymy naszym recytatorkom jeszcze wielu wspania艂ych osi膮gni臋膰.

Zmieniony ( 24.01.2014. )