Start arrow AKTUALNOŚCI arrow Karnawał u Krasnali
Wpisał: Ewa Baraniak
31.01.2014.

BAL W PRZEDSZKOLU

"Dzisiaj wyszły z szafy misie i proszą laleczki do miłej poleczki..."

Słowami piosenki dzieci z grupy zerowej "A" rozpoczęły bal przebierańców. W styczniowe mroźne popołudnie w szkole pojawiły się wróżki, księżniczki, kotki, piraci (można wymienić inne), wszyscy zwarci i gotowi do przemiłej zabawy.

Dzieci zatańczyły w parach układ taneczny do słów i melodii piosenki dobrze znanej przedszkolakom: "Był sobie raz balonik".

W pięknie ustrojonej sali pełnej serpentyn, kolorowych masek, balonów, dzieci pokazały swe taneczne umiejętności. Na stołach mamy przygotowały kolorowe napoje i słodycze.

I ja tam byłam, soczek z malinek z dziećmi wypiłam...

Szkoda, że zabawa już się skończyła. Pozostała jednak radość w sercu i miłe wspomnienia.

Ewa Baraniak

Zmieniony ( 31.01.2014. )