Start arrow AKTUALNO艢CI arrow Karnawa艂 u Krasnali
Wpisa艂: Ewa Baraniak
31.01.2014.

BAL W PRZEDSZKOLU

"Dzisiaj wysz艂y z szafy misie i prosz膮 laleczki do mi艂ej poleczki..."

S艂owami piosenki dzieci z grupy zerowej "A" rozpocz臋艂y bal przebiera艅ców. W styczniowe mro藕ne popo艂udnie w szkole pojawi艂y si臋 wró偶ki, ksi臋偶niczki, kotki, piraci (mo偶na wymieni膰 inne), wszyscy zwarci i gotowi do przemi艂ej zabawy.

Dzieci zata艅czy艂y w parach uk艂ad taneczny do s艂ów i melodii piosenki dobrze znanej przedszkolakom: "By艂 sobie raz balonik".

W pi臋knie ustrojonej sali pe艂nej serpentyn, kolorowych masek, balonów, dzieci pokaza艂y swe taneczne umiej臋tno艣ci. Na sto艂ach mamy przygotowa艂y kolorowe napoje i s艂odycze.

I ja tam by艂am, soczek z malinek z dzie膰mi wypi艂am...

Szkoda, 偶e zabawa ju偶 si臋 sko艅czy艂a. Pozosta艂a jednak rado艣膰 w sercu i mi艂e wspomnienia.

Ewa Baraniak

Zmieniony ( 31.01.2014. )