J陑yk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) J陑yki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF ie縦i edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wi阠ej
Start arrow Artyku艂y arrow POMAGAMY ZWIERZ臉TOM ZE SCHRONISKA
POMAGAMY ZWIERZ臉TOM ZE SCHRONISKA Drukuj Email
Wpisa艂: Maria Tomkowiak   
08.11.2007.

Image  Chcesz zdoby膰 taka odznak臋?

We偶 udzia艂 w akcji zbierania suchej karmy i przyjd藕 na aukcj臋, która odb臋dzie si臋 w dniu 14 listopada o godz. 13,00 w sali gimnastycznej, a jej dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierz膮t ze schroniska w Przyborowie. 

 

Ruszy艂a kolejna kampania na rzecz bezdomnych zwierz膮t organizowana przez redakcj臋 "Kosza艂kowych Wie艣ci"!

Jej inicjatorem jest Mariusz Harajon, ucze艅 klasy V a, który uczestniczy艂 w ubieg艂orocznej akcji prowadzonej w ramach programu "Uczniowie z klas膮" i pozyska艂 dzi臋ki swym staraniom wielu sprzymierze艅ców. Do dzia艂ania przyst膮pili uczniowie niemal wszystkich klas, w艂膮czyli si臋 rodzice i dziadkowie. Efektem by艂o zawiezienie do schroniska darów dwoma wype艂nionymi po brzegi samochodami.

 

W tym roku oprócz zbiórki suchej karmy, kocyków, psich akcesoriów, odb臋dzie si臋 równie偶 loteria fantowa i aukcja darów - maskotek, zabawek, torebek i przedmiotów codziennego u偶ytku, których ju偶 sporo jest zgromadzonych w sali nr 12. Najwi臋kszym powodzeniem cieszy si臋 ogromny pluszowy piesek o imieniu Maks, podarowany przez pani膮 Ann臋 Piórkowsk膮. Na jego zakup szykuje si臋 wielu uczniów. W licytacji mo偶e wzi膮膰 udzia艂 ka偶dy!

Je艣li chcecie zobaczy膰 Maksa, zajrzyjcie do sali nr 12.

 

Zmieniony ( 08.11.2007. )
 
« poprzedni artyku艂   nast臋pny artyku艂 »