Jzyk polski Historia WOS Sztuka (plastyka i muzyka) Jzyki obce Religia i etyka
Matematyka Fizyka i astronomia Chemia Biologia Przyroda Geografia Technika Informatyka
Przedmioty zawodowe WF cieki edukacyjne Wychowanie przedszkolne Nauczanie zintegrowane Wicej
Start arrow Artykuły arrow POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA
POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA Drukuj Email
Wpisał: Maria Tomkowiak   
08.11.2007.

Image  Chcesz zdobyć taka odznakę?

Weż udział w akcji zbierania suchej karmy i przyjdź na aukcję, która odbędzie się w dniu 14 listopada o godz. 13,00 w sali gimnastycznej, a jej dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Przyborowie. 

 

Ruszyła kolejna kampania na rzecz bezdomnych zwierząt organizowana przez redakcję "Koszałkowych Wieści"!

Jej inicjatorem jest Mariusz Harajon, uczeń klasy V a, który uczestniczył w ubiegłorocznej akcji prowadzonej w ramach programu "Uczniowie z klasą" i pozyskał dzięki swym staraniom wielu sprzymierzeńców. Do działania przystąpili uczniowie niemal wszystkich klas, włączyli się rodzice i dziadkowie. Efektem było zawiezienie do schroniska darów dwoma wypełnionymi po brzegi samochodami.

 

W tym roku oprócz zbiórki suchej karmy, kocyków, psich akcesoriów, odbędzie się również loteria fantowa i aukcja darów - maskotek, zabawek, torebek i przedmiotów codziennego użytku, których już sporo jest zgromadzonych w sali nr 12. Największym powodzeniem cieszy się ogromny pluszowy piesek o imieniu Maks, podarowany przez panią Annę Piórkowską. Na jego zakup szykuje się wielu uczniów. W licytacji może wziąć udział każdy!

Jeśli chcecie zobaczyć Maksa, zajrzyjcie do sali nr 12.

 

Zmieniony ( 08.11.2007. )
 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »