Start arrow Artykuły arrow POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA
POMAGAMY ZWIERZĘTOM ZE SCHRONISKA Drukuj Email
08.11.2007.

Image  Chcesz zdobyć taka odznakę?

Weż udział w akcji zbierania suchej karmy i przyjdź na aukcję, która odbędzie się w dniu 14 listopada o godz. 13,00 w sali gimnastycznej, a jej dochód zostanie przeznaczony na pomoc dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Przyborowie.

Ruszyła kolejna kampania na rzecz bezdomnych zwierząt organizowana przez redakcję "Koszałkowych Wieści"!

Jej inicjatorem jest Mariusz Harajon, uczeń klasy V a, który uczestniczył w ubiegłorocznej akcji prowadzonej w ramach programu "Uczniowie z klasą" i pozyskał dzięki swym staraniom wielu sprzymierzeńców. Do działania przystąpili uczniowie niemal wszystkich klas, włączyli się rodzice i dziadkowie. Efektem było zawiezienie do schroniska darów dwoma wypełnionymi po brzegi samochodami.

W tym roku oprócz zbiórki suchej karmy, kocyków, psich akcesoriów, odbędzie się również loteria fantowa i aukcja darów - maskotek, zabawek, torebek i przedmiotów codziennego użytku, których już sporo jest zgromadzonych w sali nr 12. Największym powodzeniem cieszy się ogromny pluszowy piesek o imieniu Maks, podarowany przez panią Annę Piórkowską. Na jego zakup szykuje się wielu uczniów. W licytacji może wziąć udział każdy!

Jeśli chcecie zobaczyć Maksa, zajrzyjcie do sali nr 12.

Zmieniony ( 08.11.2007. )